Telefon och e-post till medarbetare

    Kontaktuppgifter - samtliga medarbetare

    Här är kontaktuppgifter till alla medarbetare. Får du inte tag på den du söker, kan du ringa till vår växel på 010-456 56 00.

    Trivectors ledning hittar du här.

    Alexander Börefält

    Konsult hållbara transporter

    alexander.borefelt@trivector.se

    010-456 56 27

    Anders Ljungberg

    Vd Trivector LogiQ

    anders.ljungberg@trivector.se

    010-456 57 81

    Andreas Ohlsson Fihnn

    Mjukvaruutveckling

    andreas.ohlsson@trivector.se

    010-456 57 01

    Anette Björkman

    Konsult verksamhetsutveckling

    anette.bjorkman@trivector.se

    010-456 57 83

    Anna Clark

    Konsult hållbara transporter

    anna.clark@trivector.se

    010-456 56 23

    Anna-Klara Ahlmér

    Konsult hållbara transporter

    anna-klara.ahlmer@trivector.se

    010-456 56 82

    Astrid Michielsen

    Konsult hållbara transporter

    astrid.michielsen@trivector.se

    010-456 56 75

    Axel Persson

    Konsult hållbara transporter

    axel.persson@trivector.se

    010-456 56 26

    Bengt Persson

    Konstruktion hårdvara

    bengt.persson@trivector.se

    010-456 57 02

    Björn Wendle

    Marknadschef Trivector Traffic

    bjorn.wendle@trivector.se

    010-456 56 09

    Caroline Ljungberg Toulson

    Affärsområdesansvarig Beteende & dialog

    caroline.ljungberg-toulson@trivector.se

    010-456 56 19

    Caroline Mattsson

    Konsult hållbara transporter

    caroline.mattsson@trivector.se

    010-456 56 43

    Christer Ljungberg

    Vd Trivector och Trivector Traffic

    christer.ljungberg@trivector.se

    010-456 56 00

    Christian Fredricsson

    Konsult hållbara transporter

    christian.fredricsson@trivector.se

    010-456 56 81

    Christina Eliasson

    Utbildningskoordinator

    christina.eliasson@trivector.se

    010-456 57 79

    Cristoffer Collander

    Konsult hållbara transporter

    cristoffer.collander@trivector.se

    010-456 56 11

    Emeli Adell

    Konsult hållbara transporter

    emeli.adell@trivector.se

    010-456 56 22

    Emma Lund

    Konsult hållbara transporter

    emma.lund@trivector.se

    010-456 56 30

    Erik Stigell

    Konsult hållbara transporter

    erik.stigell@trivector.se

    010-456 56 79

    Läs mer om Erik

    Erika Johansson

    Konsult hållbara transporter

    erika.johansson@trivector.se

    010-456 56 13

    Freddy Larsson

    Konsult hållbara transporter

    freddy.larsson@trivector.se

    010-456 56 38

    Frida Odbacke

    Frida Odbacke

    Konsult hållbara transporter

    frida.odbacke@trivector.se

    010-456 56 31

    George Touma

    Konsult hållbara transporter

    george.touma@trivector.se

    010-456 56 76

    Gunilla Lindström

    Konsult verksamhetsutveckling

    gunilla.lindstrom@trivector.se

    010-456 57 84

    Gunnar Westling

    Gunnar Westling

    Konsult verksamhetsutveckling

    gunnar.westling@trivector.se

    0707 15 28 88

    Håkan Nordahl

    Konsult verksamhetsutveckling

    hakan.nordahl@trivector.se

    010-456 57 85

    Hanna Wennberg

    Konsult hållbara transporter

    hanna.wennberg@trivector.se

    010-456 56 08

    Hannes Englesson

    Konsult hållbara transporter

    hannes.englesson@trivector.se

    010-456 56 21

    Ida Lindström

    Kommunikation LogiQ

    ida.lindstrom@trivector.se

    010-456 57 99

    IdaMaria Andrén

    Konsult verksamhetsutveckling

    idamaria.andren@trivector.se

    010-456 57 92

    Ingemar Edman

    Konsult verksamhetsutveckling

    ingemar.edman@trivector.se

    010-456 57 86

    Jimmie Jönsson

    Mjukvaruutveckling

    jimmie.jonsson@trivector.se

    010-456 57 13

    Joakim Fors

    Konsult hållbara transporter

    joakim.fors@trivector.se

    010-456 56 40

    Johan Kerttu

    Konsult hållbara transporter

    johan.kerttu@trivector.se

    010-456 56 18

    Jonna Milton

    Konsult hållbara transporter

    jonna.milton@trivector.se

    010-456 56 32

    José Rabal

    Inköp, produktionsplanering

    jose.rabal@trivector.se

    010-456 57 05

    Kajsa-Stina Leander

    Kommunikation

    kajsastina.leander@trivector.se

    010-456 57 32

    Karin Neergaard

    Konsult hållbara transporter

    karin.neergaard@trivector.se

    010-456 56 16

    Karna Zerne

    Konsult hållbara transporter

    karna.zerne@trivector.se

    010-456 56 33

    Katarina Evanth

    Konsult hållbara transporter

    katarina.evanth@trivector.se

    010-456 56 12

    Klas Odelid

    Vd Trivector System

    klas.odelid@trivector.se

    010-456 57 03

    Kristen Koehler

    Konsult hållbara transporter

    kristen.koehler@trivector.se

    010-456 56 78

    Kristoffer Levin

    Konsult hållbara transporter

    kristoffer.levin@trivector.se

    010-456 56 24

    Leif Linse

    Leif Linse

    Konsult hållbara transporter

    leif.linse@trivector.se

    010-456 56 14

    Lena Richardson

    Kontorschef Lund

    lena.richardson@trivector.se

    010-456 56 36

    Lena Smidfelt Rosqvist

    Forskningschef Trivector Traffic

    lena.smidfeltrosqvist@trivector.se

    010-456 56 10

    Läs mer om Lena

    Lennart Persson

    Kontorschef Göteborg

    lennart.persson@trivector.se

    010-456 56 03

    Lina Dahlberg

    Konsult hållbara transporter

    lina.dahlberg@trivector.se

    010-456 56 50

    Linda Lidén

    Kontorskoordinator Göteborg

    linda.liden@trivector.se

    010-456 57 29

    Lovisa Indebetou

    Konsult hållbara transporter

    lovisa.indebetou@trivector.se

    010-456 56 05

    Lucas Malina

    Konsult verksamhetsutveckling

    lucas.malina@trivector.se

    010-456 57 78

    Luke Hobbs

    Konsult hållbara transporter

    luke.hobbs@trivector.se

    010-456 56 73

    Malin Gibrand

    Affärsområdesansvarig Stadsutveckling

    malin.gibrand@trivector.se

    010-456 56 72

    Malin Mårtensson

    Konsult hållbara transporter

    malin.martensson@trivector.se

    010-456 56 35

    Marie Nedéus

    Kontorskoordinator Stockholm

    marie.nedeus@trivector.se

    010-456 56 84

    Matilda Porsö

    Konsult hållbara transporter

    matilda.porso@trivector.se

    010-456 56 17

    Mats Améen

    Konsult hållbara transporter

    mats.ameen@trivector.se

    010-456 56 29

    Mattias Andir

    Konsult verksamhetsutveckling

    mattias.andir@trivector.se

    010-456 57 82

    Max Lindholm

    Konsult verksamhetsutveckling

    max.lindholm@trivector.se

    010-456 57 95

    Michael de Lange

    Konsult hållbara transporter

    michael.delange@trivector.se

    010-456 56 74

    Michael Lundgren

    Konsult verksamhetsutveckling

    michael.lundgren@trivector.se

    010-456 57 93

    Mikael Andersson

    Mjukvaruutveckling

    mikael.andersson@trivector.se

    010-456 57 11

    Mikael Elvander

    vice vd och marknadschef, LogiQ

    mikael.elvander@trivector.se

    010-456 57 88

    Niklas Tengheden

    Konsult hållbara transporter

    niklas.tengheden@trivector.se

    010-456 56 37

    Niklas Unnhem

    IT-chef Trivector AB, vice vd Trivector System

    niklas.unnhem@trivector.se

    010-456 57 06

    Nils Edfast

    Konsult hållbara transporter

    nils.edfast@trivector.se

    010-456 56 41

    Nina Hvitlock

    Konsult hållbara transporter

    nina.hvitlock@trivector.se

    010-456 56 20

    Norbert Urac

    Service & Installation

    norbert.urac@trivector.se

    010-456 57 17

    Olivera Puljic

    Konsult hållbara transporter

    olivera.puljic@trivector.se

    010-456 56 46

    Olivia Dahlholm

    Olivia Dahlholm

    Konsult hållbara transporter

    olivia.dahlholm@trivector.se

    +46104565683

    P-O Diderot

    Marknadschef Trivector System

    diderot@trivector.se

    010-456 57 16

    Patrik Fridh

    Affärsområdesansvarig Samhällsplanering

    patrik.fridh@trivector.se

    010-456 56 51

    Paulina Soliman

    kontorschef Stockholm

    paulina.soliman@trivector.se

    010-456 56 02

    Per-Arne Nilsson Spenninge

    Ekonomichef Trivector AB

    per-arne.nilsson@trivector.se

    010-456 57 35

    Pernilla Hyllenius Mattisson

    Affärsområdesansvarig Verksamheters transporter

    pernilla.hyllenius@trivector.se

    010-456 56 07

    Petra Ahlström

    Konsult hållbara transporter

    petra.ahlstrom@trivector.se

    010-456 56 06

    PG Andersson

    Vice vd Trivector Traffic, personalchef Trivector

    pg.andersson@trivector.se

    010-456 56 04

    Roberto Abenoza

    Roberto Abenoza

    Konsult hållbara transporter

    roberto.abenoza@trivector.se

    010 456 56 86

    Sara Boije af Gennäs

    Sara Boije af Gennäs

    Konsult hållbara transporter

    sara.boije@trivector.se

    010-456 56 49

    Sara Holmkvist

    Konsult verksamhetsutveckling

    sara.holmkvist@trivector.se

    010-456 57 97

    Sara Joakimsson

    Kontorskoordinator Lund

    sara.joakimsson@trivector.se

    010-456 57 31

    Sara Malm

    Konsult hållbara transporter

    sara.malm@trivector.se

    010-456 56 71

    Sebastian Fält

    Affärsområdesansvarig Kollektiva transporter

    sebastian.falt@trivector.se

    010-456 56 15

    Stig Hammarson

    Konsult hållbara transporter

    stig.hammarson@trivector.se

    010-456 56 42

    Stina Hörtin

    Konsult hållbara transporter

    stina.hortin@trivector.se

    010-456 56 80

    Thaddäus Tiedje

    Konsult hållbara transporter

    thaddaus.tiedje@trivector.se

    010-456 56 89

    Valerie Dahl

    Valerie Dahl

    Konsult hållbara transporter

    valerie.dahl@trivector.se

    010-456 56 85

    Viktor Lindqvist

    Konsult hållbara transporter

    viktor.lindqvist@trivector.se

    010-456 56 28

    Zoran Kovacevic

    Konstruktion hårdvara

    zoran.kovacevic@trivector.se

    010-456 57 15