Telefon och e-post till medarbetare

    Kontaktuppgifter - samtliga medarbetare

    Här är kontaktuppgifter till alla medarbetare. Får du inte tag på den du söker, kan du ringa till vår växel på 010-456 56 00.

    Trivectors ledning hittar du här.

    Anders Ljungberg

    vd Trivector LogiQ

    anders.ljungberg@trivector.se

    010-456 57 81

    Christer Ljungberg

    vd Trivector och Trivector Traffic

    christer.ljungberg@trivector.se

    010-456 56 00

    Klas Odelid

    vd Trivector System

    klas.odelid@trivector.se

    010-456 57 03

    Lena Richardson

    kontorschef Lund

    lena.richardson@trivector.se

    010-456 56 36

    Lena Smidfelt Rosqvist

    forskningschef Trivector Traffic

    lena.smidfeltrosqvist@trivector.se

    010-456 56 10

    Läs mer om Lena

    Lennart Persson

    kontorschef Göteborg

    lennart.persson@trivector.se

    010-456 56 03

    Niklas Unnhem

    IT-chef Trivector AB, vice vd Trivector System

    niklas.unnhem@trivector.se

    010-456 57 06

    P-O Diderot

    marknadschef Trivector System

    diderot@trivector.se

    010-456 57 16

    Paulina Soliman

    kontorschef Stockholm

    paulina.soliman@trivector.se

    010-456 56 02

    Per-Arne Nilsson Spenninge

    ekonomichef

    per-arne.nilsson@trivector.se

    010-456 57 35

    Pernilla Hyllenius Mattisson

    Försäljningschef

    pernilla.hyllenius@trivector.se

    010-456 56 07

    PG Andersson

    vice vd Trivector Traffic, personalchef Trivector

    pg.andersson@trivector.se

    010-456 56 04