Ledning

    Trivectors ledning

    Trivector ABs ledning

    Christer Ljungberg

    Vd Trivector och Trivector Traffic

    christer.ljungberg@trivector.se

    010-456 56 00

    PG Andersson

    Seniorkonsult kollektivtrafik, Personalansvarig

    pg.andersson@trivector.se

    010-456 56 04

    Klas Odelid

    Vd Trivector System

    klas.odelid@trivector.se

    010-456 57 03

    Anders Ljungberg

    Vd Trivector, Trivector LogiQ

    anders.ljungberg@trivector.se

    010-456 57 81

    Lena Smidfelt Rosqvist

    Vice vd och Forskningschef Trivector Traffic

    lena.smidfeltrosqvist@trivector.se

    010-456 56 10

    Läs mer om Lena

    Niklas Unnhem

    IT-chef Trivector AB, vice vd Trivector System

    niklas.unnhem@trivector.se

    010-456 57 06

    P-O Diderot

    Marknadschef Trivector System

    diderot@trivector.se

    010-456 57 16

    Per-Arne Nilsson Spenninge

    Ekonomichef Trivector AB

    per-arne.nilsson@trivector.se

    010-456 57 35

    Trivector Traffics ledning

    Christer Ljungberg

    Vd Trivector och Trivector Traffic

    christer.ljungberg@trivector.se

    010-456 56 00

    PG Andersson

    Seniorkonsult kollektivtrafik, Personalansvarig

    pg.andersson@trivector.se

    010-456 56 04

    Pernilla Hyllenius Mattisson

    Affärsområdesansvarig Verksamheters transporter

    pernilla.hyllenius@trivector.se

    010-456 56 07

    Björn Wendle

    Vice vd och Marknadschef Trivector Traffic

    bjorn.wendle@trivector.se

    010-456 56 09

    Lena Smidfelt Rosqvist

    Vice vd och Forskningschef Trivector Traffic

    lena.smidfeltrosqvist@trivector.se

    010-456 56 10

    Läs mer om Lena

    Lena Richardson

    Kontorschef Lund

    lena.richardson@trivector.se

    010-456 56 36

    Paulina Soliman

    kontorschef Stockholm

    paulina.soliman@trivector.se

    010-456 56 02

    Lennart Persson

    Kontorschef Göteborg

    lennart.persson@trivector.se

    010-456 56 03

    Trivector Systems ledning

    Klas Odelid

    Vd Trivector System

    klas.odelid@trivector.se

    010-456 57 03

    P-O Diderot

    Marknadschef Trivector System

    diderot@trivector.se

    010-456 57 16

    Niklas Unnhem

    IT-chef Trivector AB, vice vd Trivector System

    niklas.unnhem@trivector.se

    010-456 57 06

    Trivector LogiQ

    Trivector LogiQ har ingen ledningsgrupp. Vd Trivector LogiQ är Anders Ljungberg.