Ledning

    Trivectors ledning

    Trivector Traffics ledning

    Lena Smidfelt Rosqvist

    Vd och forskningschef Trivector Traffic

    lena.smidfeltrosqvist@trivector.se

    010-456 56 10

    Läs mer om Lena

    Björn Wendle

    Björn Wendle

    Vice vd och marknadschef Trivector Traffic

    bjorn.wendle@trivector.se

    010-456 56 09

    Pernilla Hyllenius Mattisson

    Pernilla Hyllenius Mattisson

    Affärsområdesansvarig Verksamheters transporter

    pernilla.hyllenius@trivector.se

    010-456 56 07

    Paulina Soliman

    Kontorschef Stockholm

    paulina.soliman@trivector.se

    010-456 56 02

    Lennart Persson

    Kontorschef Göteborg

    lennart.persson@trivector.se

    010-456 56 03

    Lena Richardson

    Kontorschef Lund

    lena.richardson@trivector.se

    010-456 56 36

    Trivector Systems ledning

    Klas Odelid

    Vd Trivector System

    klas.odelid@trivector.se

    010-456 57 03

    Niklas Unnhem

    Vice vd Trivector System, IT-chef Trivector AB,

    niklas.unnhem@trivector.se

    010-456 57 06

    Trivector LogiQ

    Anders Ljungberg

    Vd Trivector LogiQ, Styrelseordförande Trivector-gruppen

    anders.ljungberg@trivector.se

    010-456 57 81

    Mikael Elvander

    Vice vd, Trivector LogiQ

    mikael.elvander@trivector.se

    010-456 57 88

    Trivector-gruppens styrelse

    Anders Ljungberg

    Vd Trivector LogiQ, Styrelseordförande Trivector-gruppen

    anders.ljungberg@trivector.se

    010-456 57 81

    Lena Smidfelt Rosqvist

    Vd och forskningschef Trivector Traffic

    lena.smidfeltrosqvist@trivector.se

    010-456 56 10

    Läs mer om Lena

    Niklas Unnhem

    Vice vd Trivector System, IT-chef Trivector AB,

    niklas.unnhem@trivector.se

    010-456 57 06